koorbanner2023.jpg

Rivierjutten in 2021Ons Lingewaards Mannenkoor  mag dit jaar weer meedoen aan het rivierjutten op zaterdag 1 april 2023.
Wij zullen dan met onze leden en een tracé langs de rivier ontdoen van allerlei zwerfafval. Wij zullen tussen 9.00-9.30 uur starten met met het jutten, welk tracé wij doen is nog niet bekend. Houd deze pagina de gaten voor details. De gemeente Lingewaard organiseert dit evenement ieder jaar en ondersteunt daarmee diverse verenigingen waaronder ons koor. De opbrengt van het jutten is een bijdrage om onze zangactiviteiten te blijven uitvoeren. Wil je mee doen? Meld je dan aan bij onze secretaris Theo Vermaas: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Het is ook een mooie gelegenheid om eens kennis te maken met onze vereniging.